Súťaže

Školský nohejbalový turnaj trojíc [PK TEV]

Premiérový prvý ročník skončil s takýmito výsledkami:

1. miesto 2.B trieda Valo Samo, Tóth Nikolas, Sabo Matej a Lacko Dávid

2. miesto 3. B trieda Matějka martin, Baďura Patrik, Kusenda Oliver a Julíny Adrián

3. miesto 1.D trieda Kováčik Igor, Ondrejka Filip, Štetka Matúš a Piešťanský Patrik

[ 18. 12. 2017 ]

Školský stolnotenisoný turnaj [PK TEV]

V poradí tretím školským turnajom v tomto školskom roku bol stolnotenisový turnaj. Víťazstvo si vybojoval Martin Kováč, na 2. mieste skončil Ondrej Hečko, na 3. mieste Andrej Gross a na 4. mieste Juraj Lukáčik. Gratulujeme !!!!

[ 30. 11. 2017 ]

Výsledky krajského kola súťaže ZENITv programovaní a ZENIT WebDeveloper [PK INFO]

V dňoch 28. a 29. novembra 2017 sa konalo krajské kolo ZENIT v programovaní. Z našej školy sa ho zúčastnilo 7 žiakov.

Kategória B:

2. miesto  - Peter Bečka

Kategória WebDeveloper:

2. miesto - Matej Černý

3. miesto - Adam Feranec

3. miesto - Tomáš Puvák

Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme k dosiahnutým výsledkom.

[ 30. 11. 2017 ]